Divadlo NaHraně

Kdo jsme

Nezávislý pražský divadelní soubor, který se od svého založení v roce 2009 zaměřuje především na současnou anglosaskou dramatiku, uváděnou v českých premiérách.

Uměleckým šéfem je režisér Šimon Dominik, v současné době šéf činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci a pravidelný spolupracovník řady českých i moravských profesionálních divadel. Dalšími členy jsou scénograf Karel Čapek, technik Jan Čapek a herci Pavel Kryl, Ondřej Novák a Martin Severýn.

V současné době spolupracujeme s režiséry Jiřím Š. Hájkem, Jakubem Šmídem a Jiřím Hajdylou. A také s těmito herci: s Barborou Vyskočilovou, Marií Jansovou, Hynkem Chmelařem, Matoušem Zahem, Renatou Prokopovou, Veronikou Lápkovou a Michalem Necpálem.

Spolupracovali jsme s výraznými režiséry i herci nejen své generace, například Jaroslavou Šiktancovou, Janem Fričem, Marií Málkovou, Vladimírem Markem, Romanem Zachem, Tomášem Pavelkou, Matějem Andělem nebo Lucií Polišenskou.

Co hrajeme

Jak již bylo zmíněno - páteř našeho repertoáru tvoří anglosaská dramatika. Věnujeme se autorům, kteří zatím na českých jevištích úplně nezdomácněli, většinu textů z této oblasti jsme představili v české premiéře. Součastí repertoáru je i Neskonalá - kabaret o nevyléčitelnosti lásky, který vznikl spojením poezie Michela Fabera a hudby Jiřího Bulise, který svoji poeitkou navázal na představení Hrabě 2.15: Bez dechu - zádušní kaberet pro Vácalava Hraběte (derniéra 2018).

Mimo výše zmíněné jsme od roku 2009 uvedli řadu dalších regulérních inscenací i jednorázových projektů, pravidelně spolupracujeme na kulturních projektech se švédskou ambasádou, pro Knihovnu Václava Havla jsme připravili celý cyklus scénických čtení Havlových her.

Divadlo NaHraně
http://www.divadlonahrane.cz/
https://www.facebook.com/divadlonahrane/

Obrázek: soubory/logo-dnh-2-.png

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)