Dárkový poukaz do Divadla Kampa

UPOZORNĚNÍ:

Možná jste již zaznamenali, že Divadlo Kampa bude od ledna měnit své působiště. Navzdory této skutečnosti ujišťujeme naše diváky, že dárkové poukazy budou platné i v nových prostorech!

Milí diváci, připravili jsme pro vás dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. Výhodou dárkového poukazu je fakt, že pro vás držíme místa na všechna představení, i když je na webu uvedeno, že máme vyprodáno!

Poukaz je v tištěné podobě, nezasíláme ho online. Můžete si ho vyzvednout v pokladně Divadla Kampa nebo vám ho zašleme poštou za cenu poštovného.

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ 

1) POUKAZ NA 3 PŘEDSTAVENÍ, cena 680 Kč ( = 3 vstupy do Divadla Kampa)

S dárkovým poukazem za 680 Kč může 1 osoba navštívit vždy 1x představení Jaroslava Duška a 2x představení domácího souboru Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

2) POUKAZ NA 6 PŘEDSTAVENÍ, cena 1360 Kč ( = 6 vstupů do Divadla Kampa. Tedy pokud jdete sami, navštívíte divadlo šestkrát, pokud jdete ve dvou, přijdete třikrát.)

S dárkovým poukazem za 1360 Kč může 1 osoba navštívit vždy 2x představení Jaroslava Duška a 4x Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

NA JAKÁ PŘEDSTAVENÍ POUKAZ PLATÍ? 

JAK VYUŽÍT DÁRKOVÝ POUKAZ? 

Když chcete poukaz využít na konkrétní představení, je nutné potvrdit účast e-mailem nejpozději 14 dní před termínem představení na rezervace@divadlokampa.cz. Do e-mailu prosím uveďte číslo poukazu a počet rezervací(1 nebo 2). Představení lze na dárkový poukaz rezervovat i když je na webových stránkách zobrazen údaj "vyprodáno".

STORNO PODMÍNKY - ZRUŠENÍ REZERVACE 

Pokud máte rezervovaná místa na dárkový poukaz, ale nemůžete se dostavit, je třeba svou rezervaci zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem představení. Pokud tak neučiníte, vaše vstupy přes dárkový poukaz propadají (tzn. jsou z poukazu vyškrtnuty stejně, jako když se  představení zúčastníte). 

Pokud jste zvolili platbu převodem, proveďte ji s variabilním symbolem (viz. výše) na číslo účtu: 2600351532/2010 (Fio banka). V případě, že chcete dárkové poukázky poslat poštou připočtěte k ceně 65Kč za odeslání.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)